• Lekcja literatury w klasie VIA

• Uczniowie kl. VI A z prawdziwymi entuzjazmem odegrali kostiumowe scenki na podstawie powieści J. R. R. Tolkiena „Hobbit, czyli tam i z powrotem". Na jaw wyszły nie tylko talenty aktorskie uczniów, ale także ich ogromną pomysłowość w dziedzinie charakteryzacji.

• Wizyta na cmentarzu

• Uczniowie kl. V C z potrzeby serca wyruszyli na cmentarz parafialny w Nadarzynie, aby posprzątać groby przed świętem Wszystkich Świętych".

• Akcja „Mniej Znaczy Więcej”

• Jak wiele szkół podstawowych w całej Polsce, także i my, bierzemy udział w akcji edukacyjnej „Mniej Znaczy Więcej", organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Zero Waste. 11 klas SP Nadarzyn uczy się codziennego, systematycznego ograniczania odpadów i niemarnowania żywności oraz innych zasobów. Uczniowie każdego dnia wykonują szereg eko zadań, które pomogą im i ich bliskim zmienić nawyki na lepsze, dla dobra naszej Planety. Choć pierwszy etap akcji już za nami, nadal możecie dołączyć do grona odpadowych superbohaterów. Zachęcajcie zaprzyjaźnione klasy i szkoły. Niech będzie nas jak najwięcej!

Wszelkie informacje znajdziecie na stronie internetowej akcji www.mniejznaczywiecej.com