Witalewska Justyna
dyrektor, pedagog szkolny
Truszkowska Małgorzata
zastępca dyrektora, pedagog szkolny
Kornatowska Aneta
zastępca dyrektora, wychowawca świetlicy
Chrobak Kamila
zastępca dyrektora, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Adamiec Agnieszka
matematyka
Biernacka Edyta
wychowanie fizyczne
Borowska Marzena
język angielski
Cebula Anna
wychowawca świetlicy
Cegiełka Anna
wychowawca świetlicy
Chojnowska Nina
edukacja wczesnoszkolna
Chrzanowska Iwona
język polski
Cichomska Joanna
dodatkowy nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Cichorska Dorota
język niemiecki
Ciećwierz Katarzyna
edukacja wczesnoszkolna
Czapska Małgorzata
edukacja wczesnoszkolna
Czuba Agnieszka
wychowawca świetlicy
Dąbkowska Anna
edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska – Wężyk Katarzyna
dodatkowy nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Dołęga Monika
pedagog, pedagog specjalista
Domagała Jerzy
język angielski
Dłużniewska Iwona
plastyka
Duda Mariola
matematyka
Dzido Aneta
język niemiecki
Dziuruń Piotr
wychowanie fizyczne
Grabowska Danuta
wychowanie fizyczne, edb
Gutowska Marta
chemia
Hernik Joanna
terapeuta pedagogiczny
Iwanowska Aneta
dodatkowy nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Jabłoński Maciej
język angielski
Jankowska Magdalena
matematyka
Kalinowska Wioletta
język angielski
Kaźmierczak Małgorzata
historia
Kessler-Długosz Joanna
edukacja wczesnoszkolna
Kłopocka Anna
muzyka, plastyka
Kościecha Marcin ks.
religia
Kowalska Katarzyna
logopedia
Kowalska Sylwia
wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy
Kryszczuk Sylwia
informatyka
Kudrycka Beata
edukacja wczesnoszkolna
Kulis – Bala Magdalena
dodatkowy nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Leśniewicz Dominika
wychowanie fizyczne
Łabęcki Leszek
religia
Łokietek Monika
dodatkowy nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Łukasiewicz Krzysztof
fizyka
Maciejewska Agnieszka
psycholog
Marczewska Katarzyna
język angielski
Masłowski Michał
język polski, wychowawca świetlicy
Milankiewicz Paweł
wychowanie fizyczne
Milczarek Magdalena
wychowawca świetlicy
Napiórkowska Piotr
wychowawca świetlicy
Nowak Małgorzata
matematyka
Osińska Katarzyna
edukacja wczesnoszkolna
Ośka Izabela
edukacja wczesnoszkolna, przyroda
Pałka Agnieszka
język polski
Papież Anna
edukacja wczesnoszkolna, dodatkowy nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Pawelec Dorota
edukacja wczesnoszkolna
Pietrzykowska Irena
edukacja wczesnoszkolna
Przewłocka Ewa
geografia, informatyka
Putra Sylwia
wychowawca świetlicy
Romanek – Popek Aneta
dodatkowy nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Rybczyk Katarzyna
edukacja wczesnoszkolna, doradca zawodowy
Sarnowska Hanna
wychowawca świetlicy
Sosińska Marianna
język polski
Sowińska - Grzyb Bożena
biologia, przyroda
Stawicka- Adamiec Aleksandra
pedagog specjalny, dodatkowy nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Świątek Mateusz
WOS, historia
Tadeusiak Marta
dodatkowy nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Van- der Linden Julita
psycholog
Warchoł Danuta
religia
Wilczak Katarzyna
edukacja wczesnoszkolna
Witkowska Katarzyna
biblioteka
Wnuk Monika
język polski
Zielonka Justyna
terapeuta Si