• Maraton konkursów wokalnych

• Na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy reprezentanci naszej szkoły - zespół „Wesołe nutki” oraz soliści brali udział w konkursach wokalnych organizowanych na terenie naszego województwa. Hania Matuszewska uczennica klasy III C zajęła III miejsce w XXIII Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki „Rozśpiewany Wawer”, zespół  uczniów klasy III C „Wesołe nutki” II miejsce w powiatowym Festiwalu o Zdrowiu 2023. Natomiast Jan Łakomy i Jacek Kuczewski -uczniowie klasy III C utworem „Duet kotów” wyśpiewali III miejsce w VII konkursie powiatowym dzieci i młodzieży „Śpiewaj, nie ziewaj” oraz wyróżnienie w XXI edycji konkursu piosenkarskiego „Tulipanada 2023”. Nie znamy jeszcze wyników XXI Mazowieckiego Festiwalu „Asteriada” oraz ogólnopolskiego konkursu „Młode talenty” , w którym wzięli udział nasi młodzi artyści. Przygoda z muzyką, ze sceną  i śpiewem wciąż trwa. Młodym wokalistom życzymy dalszych sukcesów.

Anna Dąbkowska.

• SUKCES UCZNIÓW W NASZEJ SZKOLE W LIDZE DEBAT SZKOLNYCH

• Przez 6 miesięcy uczennice klas ósmych: Nikola Chmura, Oliwia Giżycka, Zuzanna Knyż, Aleksandra Mirska oraz Julia Osiecka, Olivia Proniewicz i Maria Żakowicz uczestniczyły w projekcie „Ty za, ja przeciw. Ważymy słowa LIGA DEBAT SZKOLNYCH” , który odbywał się pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Podczas 3 etapów konkursowych 15 sześcioosobowych drużyn brało udział w debatach o tematyce polonistycznej, historycznej i geograficznej.

W ciągu tego okresu uczennice, oprócz normalnej nauki, poświęcały czas na przygotowanie się do kolejnych etapów konkursu- poszukiwały materiałów do swoich wystąpień, przygotowywały argumenty i przykłady oraz ćwiczyły wypowiedzi

18 kwietnia podczas spotkana finałowego w Domu Polonii w Pułtusku spotkało się ponad 80 uczestników konkursu. Dziewczęta z naszej szkoły uzyskały tytuł najlepszej drużyny etapu geograficznego i II miejsce w konkursie.

Długa i systematyczna praca zakończyła się ich sukcesem ! Gratulujemy !

• SUKCES UCZNIA NASZEJ SZKOŁY W IV KONKURSIE TEMATYCZNYM „ZBRODNIA KATYŃSKA. PAMIĘĆ I PRAWDA”

• 28 kwietnia 2023 r. zostały opublikowane wyniki IV Konkursu Tematycznego „Zbrodnia Katyńska. Pamięć i prawda” dla uczniów szkól podstawowych z terenu województwa mazowieckiego, organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty przy współpracy z Muzeum Katyńskim – Oddziałem Martyrologicznym Muzeum Wojska Polskiego oraz Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie, w którym uczestniczył reprezentant naszej szkoły:

• Tomasz Gawroński – uczeń klasy VIII B

Z przyjemnością informujemy, że Tomasz został finalistą ww. konkursu.

Naszemu finaliście gratulujemy tak ogromnego sukcesu!

Dyrektor, Rada Pedagogiczna SP w Nadarzynie

• SUKCES UCZENNICY NASZEJ SZKOŁY W XXI WOJEWÓDZKIM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM „ORTOGRAFIA NA MEDAL”

• 22 marca 2023 r. zostały opublikowane wyniki XXI Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego „Ortografia na medal”, w którym uczestniczyła reprezentantka naszej szkoły:

• Anna Łabęcka – uczennica klasy VI B

Z przyjemnością informujemy, że Anna zajęła II ww. konkursie.

Naszej uczennicy gratulujemy tak ogromnego sukcesu!

Dyrektor, Rada Pedagogiczna SP w Nadarzynie