• Wycieczka do Olsztyna

• W połowie września cztery klasy: 5b, 6c, 6d i 8c pod opieką wychowawców i nauczycieli pojechały na trzydniową wycieczkę do Olsztyna. Były to dni pełne integracyjnych zabaw i sportowych zmagań. Uczniowie wzięli także udział w dyskotece, ognisku oraz przeszli tor przeszkód w parku linowym. Do domu przywieźli wiele wspaniałych wspomnień.

• Inauguracja roku szkolnego 2023 - 2024

• 4 września 2023 r. – to dla uczniów dzień szczególny Po wakacyjnej przerwie bowiem nadszedł czas powrotu do szkoły - czas, w którym zaczyna się wytężona praca, mająca przynieść dobre wyniki w nauczaniu.
            Jednak dzieci z faktu powrotu do szkoły nie pałają entuzjazmem, gdyż jak wiadomo wakacje, to czas błogiego odpoczynku, wielu przygód i beztroskiej zabawy. Pomimo tego, iż najchętniej dzieci przedłużyłyby sobie wakacje, dzisiaj rano wszyscy nasi uczniowie przybyli do szkoły. Po dwumiesięcznej nieobecności z uśmiechem i radością dzieci zostały powitane przez dyrektor szkoły Panią Justynę Witalewską i Grono Pedagogiczne. Uczniom Pani dyrektor życzyła — szczególnie tym, którzy rozpoczynają przygodę ze szkołą - spełnienia marzeń o szkole i wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy, satysfakcji z dzieci - rodzicom oraz zadowolenia z pracy – nauczycielom. Następnie uczniowie klas IV i I poznali swoich wychowawców. Już wspólnie udali się do swoich klas, by porozmawiać i wymienić się wspomnieniami z wakacji oraz otrzymać plan lekcji. Jutro już zacznie się dla uczniów ciężka praca, której owoce można będzie ocenić na koniec roku.
            Drodzy uczniowie, nowy rok szkolny 2023 – 2024 czas zacząć!

• ZBIERAMY TALENCIAKI

• Nasza placówka przystąpiła do akcji, którą organizuje Lidl ,,Szkoły Pełne Talentów".
            Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców do wspólnego działania!
            Talenciaki można przynieś do szkoły- oddać je w sekretariacie. My je wówczas zeskanujemy.
            Można również samodzielnie dodać Talenciaka do naszego konta:

Akcja trwa od 1 września do 5 listopada.
            RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

• Neonki

• Szanowi Państwo,

w roku szkolnym  2023/2024 w szkole korzystamy z systemu odbioru uczniów ze świetlicy szkolnej- pn. Neonki. Poprzez dziennik elektroniczny Librus lub w formie papierowej otrzymają Państwo linki rejestracyjne. Linki w formie papierowej otrzymają Rodzice uczniów klas I i Rodzice nowych uczniów. Proszę postępować dalej zgodnie z instrukcjami zawartymi w załączonych filmikach instruktażowych i prezentacji.

Neonki_System-_Instrukcja_dla_Rodzicow.pdf​​​​​​​