• Powiatowy etap VIII Konkursu Wokalnego „Śpiewaj Nie Ziewaj”

• W dniu 15.04 w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie w odbył się powiatowy etap VIII Konkursu Wokalnego „Śpiewaj Nie Ziewaj”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

Hania i Basia Matuszewska - w kategorii soliści, klasy IV-VI i VII-VIII i uczniowie koła muzycznego klas IV-VI: Oliwia Dąbska, Liwia Dziewiecka, Julia Gutaszewska, Bartosz Lewandowski, Hania Matuszewska, Oliwia Mróz, Hania Patla, Lena Pazia, Jakub Wojciechowski – z klasy IVC i Alicja Banaszczyk, Liliana Lasek, Alicja Tymoszuk z klasy VID. Uczniowie koła muzycznego prezentowali się w kategorii - zespoły do 12 osób, bez ograniczeń wiekowych.

Z dumą informuję, że uczniowie koła muzycznego SP Nadarzyn zaprezentowali się na bardzo wysokim poziomie i zajęli III miejsce pozostawiając za sobą 3 inne zespoły.

Gratuluję wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy tak wspaniale rozwijają swe wokalne talenty. Życzę im kolejnych udanych występów.

Opiekun koła muzycznego i nauczyciel muzyki

Anna Kłopocka