• Zakończenie roku szkolnego 2021- 2022

• Koniec nauki i pracy domowej !

Nie musisz już wstawać i pędzić do szkoły !

Basen, wycieczki i dużo atrakcji -

jak fajnie, że zaczynają się już wakacje !

Karolina Sofiichuk- klasa VA

Rok szkolny skończony !

Wsiadajcie do łódek ! Pompujcie pontony !

Obozy, wycieczki, wyjazdy rodzinne !

A tata w tym czasie zamontuje rynnę.

Kajaki, ogniska i inne atrakcje,

wierzcie mi – najlepsze są zawsze wakacje !

Alicja Słowik- klasa VA

• Pożegnanie uczniów klas VIII

• W czwartkowe popołudnie ponad 100 absolwentów klasy VIII zakończyło kolejny, niezwykle wymagający rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się od tradycyjnego poloneza - ze łzą w oku obserwowaliśmy piękny taniec zaprezentowany przez naszych ósmoklasistów. Po odśpiewaniu hymnu państwowego, przemówieniu Pani Dyrektor, nastąpiło przekazanie sztandaru z rąk przedstawicieli ósmej klasy młodszym uczniom – siódmoklasistom.

W kolejnym etapie spotkania Pani Dyrektor Izabela Bogusiewicz, Pan Wójt Dariusz Zwoliński oraz przedstawiciele Rady Rodziców nagrodzili wyróżniających się uczniów klas VIII. Wśród nagrodzonych nie zabrakło utalentowanych literacko, sportowo, informatycznie i matematycznie uczniów.

Wszystkim naszym Absolwentom gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej!

„Szukajcie prawdy jasnego promienia,

Szukajcie nowych, nieodkrytych dróg.”