• Uczniowie II C w Labosferze

• Dnia16 lutego uczniowie klasy II C byli na wycieczce w laboratorium dla dzieci i młodzieży w Baniosze. Labosfera to miejsce, w którym dzieci mogą przeprowadzać różne doświadczenia. W białych fartuchach, wyposażeni w naczynia laboratoryjne mieszają składniki i oglądają efekty eksperymentów. I tak powstał niewidzialny atrament, kolorowy wulkan i pachnące gluty. Emocji dużo, wrażeń jeszcze więcej. Wszyscy byli zachwyceni i podekscytowani zajęciami w Labosferze.

Na pewno tam jeszcze wrócimy! Anna Dąbkowska

• WOŚP

• Dnia 30.01.2022 r. po raz kolejny wzięliśmy udział w zbiórce na rzecz fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). W tym roku wolontariusze z klas 8 zbierali pieniądze na zbiórkę, która prowadzona była pod kątem okulistyki dziecięcej- zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci w Polsce. W tym roku datki zbieraliśmy od godziny 9:30 do około 19  w Centrum Mody oraz przy kościele w Nadarzynie. Nasz zespół pod opieką Pani Małgorzaty Nowak oraz Pana Michała Masłowskiego składał się z: Filipa Talarka, Macieja Muszyńskiego, Sebastiana Zdunka, Antoniny Rybczyk, Katarzyny Jakiel i Zuzanny Nowak. Ostatecznie udało nam się zebrać ponad 3 tysiące złotych.

Dziękujemy Wszystkim, którzy wrzucili datki do naszej puszki – Tosia

• Sukces uczniów klasy IIC

• W styczniu odbył się w Milanówku Powiatowy Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych „Zima w Milanówku”. Ze względu na obecną sytuację przegląd umiejętności wokalnych młodziutkich wokalistów odbył się online. Przedstawiciele naszej szkoły odnieśli duży sukces. Hania Matuszewska, uczennica klasy II C zajęła III miejsce jako solista i II miejsce w kategorii duety- razem z Jasiem Łakomym, również uczniem klasy II C. Gratulujemy i oczywiście życzymy dalszych sukcesów. 😊🎶😊

• Życzenia z okazji ferii zimowych

• Z okazji ferii zimowych, życzymy Wam, drodzy uczniowie, bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten wspaniały czas umożliwi Wam pełne korzystanie z uroków zimy, dostarczy niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się swobodą, przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Jednak prosimy, by nigdy nie opuszczał Was zdrowy rozsądek, abyście w czasie ferii dbali o bezpieczeństwo swoje oraz osób towarzyszących i nie podejmowali działań zagrażających życiu lub zdrowiu.

Życzymy Wszystkim szczęśliwych i bezpiecznych ferii zimowych 2022!

Dyrektor, Nauczyciele Szkoły Podstawowej w Nadarzynie