• Uwaga!

1 marca 2024 r. rozpoczyna się rekrutacja do oddziału sportowego na poziomie klasy IV piłka nożna dziewczęta / chłopcy. Wszelkie informacje znajdują się w zakładce Rekrutacja do Oddzialu Sportowego.

1 marca 2024 r. rozpoczyna się rekrutacja do klasy I. Rekrutacja dzieci do szkoły przeprowadzana jest w formie elektronicznej za pomocą systemu Asseco.
      Strona internetowa do składania zgłoszeń o przyjęcie dziecka do szkoły to:

• SEKRETARIAT SZKOŁY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
      W GODZ. 7:30 -15:30

sekretariat@spnadarzyn.pl

• Spacer wirtualny w SP Nadarzyn

• Gminne Centrum Pomocy Ukrainie

Aktualne wiadomości dotyczące pomocy uchodźcom udostępniane są na fb na GMINA NADARZYN lub Dariusz Zwoliński- Wójt Gminy Nadarzyn.

Gminne Centrum Pomocy Ukrainie:

Utworzono specjalne konto, na które zarówno osoby fizyczne jak i firmy mogą wpłacać środki finansowe, które zostaną przeznaczone na pomoc uchodźcom i mieszkańcom Ukrainy poszkodowanym podczas wojny,

• Nr konta: 81 1020 1042 0000 8002 0482 9919
      • z dopiskiem „Pomoc Ukrainie – Gmina Nadarzyn”

Spis rzeczy zbieranych – podaje link do strony na fb

• Powiatowy etap VIII Konkursu Wokalnego „Śpiewaj Nie Ziewaj”

W dniu 15.04 w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie w odbył się powiatowy etap VIII Konkursu Wokalnego „Śpiewaj Nie Ziewaj”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

Hania i Basia Matuszewska - w kategorii soliści, klasy IV-VI i VII-VIII i uczniowie koła muzycznego klas IV-VI: Oliwia Dąbska, Liwia Dziewiecka, Julia Gutaszewska, Bartosz Lewandowski, Hania Matuszewska, Oliwia Mróz, Hania Patla, Lena Pazia, Jakub Wojciechowski – z klasy IVC i Alicja Banaszczyk, Liliana Lasek, Alicja Tymoszuk z klasy VID. Uczniowie koła muzycznego prezentowali się w kategorii - zespoły do 12 osób, bez ograniczeń wiekowych.

• Dzień Patrona Szkoły

21.03.2024 roku społeczność naszej szkoły obchodziła Dzień Patrona Szkoły. W ramach szkolnego projektu uczciliśmy pamięć profesora Witolda Doroszewskiego. Uczniowie przygotowali i zaprezentowali w tym dniu komiksy, wiersze , fraszki, scenki dramowe i filmiki dotyczące fragmentów lektur, baśni, legend czy bajek oraz życia i dorobku naukowego Patrona Szkoły. Zwieńczeniem spotkania w hali sportowej był teleturniej wzorowany na programie "1 z 10". Wzięli w nim udział reprezentanci klas.

• Przedstawienie w bibliotece z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru

Z okazji przypadającego 28 marca Międzynarodowego Dnia Teatru zapraszamy do obejrzenia zdjęć z ostatniego przedstawienia w bibliotece. Tytuł "C" jak Czerwony Kapturek był trochę mylący. Kapturek szukała Księcia, Książę grał ciągle na telefonie, Babcia wstawiała fotki na Insta, a Wilk okazał się płochliwy. Do tego po lesie kręciły się jeszcze dwie księżniczki i gadające drzewa. Ale co to by było za przedstawienie bez niespodzianek? Nasi aktorzy z 4D zagrali dla klasy Ib, IIa i IId i sześciolatków z sąsiedniego przedszkola publicznego. Kolejne przedstawienia będą po świętach.

• Badania wad postawy u uczniów

Z inicjatywny Wójta Gminy Nadarzyn zostało wykonane badanie wad postawy u uczniów klas I-VIII Szkoły Podstawowej im. W. Doroszewskiego w Nadarzynie. Badania wykonało Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne SORNO. Serdecznie dziękujemy.

• Spotkanie profilaktyczne w klasach VII

W dniu 29. 02. 2024r. odbyły się spotkania profilaktyczne dla uczniów klas VII z z-cą Komendanta Komisariatu Policji w Nadarzynie podkom. Moniką Wiśniewską, mł. asp. Pauliną Wójcicką- Fic z Wydziału Profilaktyki KPP Pruszków oraz dzielnicowym st. asp. Marcinem Deka.

Głównym celem spotkań było kształtowanie i promowanie pozytywnych postaw w zakresie bezpieczeństwa oraz przygotowanie uczniów do odpowiednich zachowań w różnych sytuacjach. Spotkania miały na celu także uświadamianie młodym ludziom, jakie są konsekwencje czynów zabronionych, czym jest demoralizacja, ze szczególnym naciskiem na zjawisko cyberprzemocy. Omawiane były zagadnienia związane z przepisami karnymi.

• Szkolenie z Panią Kingą Zawodnik

Dzisiaj wyjątkowy dzień w szkole. Po próbnym egzaminie ósmoklasisty z języka polskiego 👍 szkolimy się z Panią Kingą Zawodnik🥰 💕

Temat spotkania: Hejt w relacjach‼️Hejt w sieci‼️Cyberprzemoc ‼️

Dziękujemy Radzie Rodziców za zaproszenie Pani Kingi Zawodnik do naszej szkoły